Ray on the road

  • april 7, 2019

2019

  • 14-07, volleybal, Hilversum: halve finale USA-Brazilië-China (Ziggosport)
  • 14-07, volleybal, Hilversum: halve finale VNL, USA-Brazilië-China (Ziggosport)
  • 06-07, volleybal, Hilversum: halve finale VNL, USA-China (Ziggosport)
  • 22-06, voetbal, Zwolle: eerste training PEC Zwolle (RTV Oost)
  • 18-06, volleybal, Hilversum: Nederland – Thailand (Ziggosport)
  • 16-06, handbal, Almere: Nederland – Letland (Ziggosport)
  • 13-06, handbal, Hilversum: Estland – Nederland (Ziggosport)
  • 12-06, volleybal, Hilversum: Nederland – Dom Republiek (Ziggosport)
  • 08-06, voetbal, Raalte: Rohda Raalte – Duno (bekerfinale) (RTV Oost)
  • 04-06, volleybal, Hilversum: Nederland – Italië (Ziggosport)
  • 01-06, basketbal, Groningen: Donar – Landstede (RTV Oost)
  • 30-05, basketbal, Zwolle: Landstede – Donar (RTV Oost)
  • 26-05, voetbal, Rijssen: Excelsior ’31 – Flevo Boys (RTV Oost)
  • 24-05, basketbal, Groningen: Donar – Landstede (SportNoord, Podium TV)
  • 12-05, volleybal, Groningen: Lycurgus – Orion (SportNoord, Podium TV)
  • 05-05, volleybal, Groningen: Orion – Lycurgus (SportNoord, Podium TV)
  • 28-04, volleybal, Groningen: Orion – Lycurgus (SportNoord, Podium TV)
  • 21-04, volleybal, Groningen: Lycurgus – Orion (SportNoord, Podium TV)
  • 14-04, handbal, Hilversum: Slovenië – Nederland (Ziggosport
  • 11-04, handbal, Almere: Nederland (m) – Slovenië (Ziggosport)
  • 06-04, volleybal, Ootmarsum: Set Up ’65 – Sliedrecht Sport (RTV Oost)
  • 04-04, handbal, Dalfsen: halve finale beker, Dalfsen – Handbal Venlo (RTV Oost)
  • 31-03, basketbal, Zwolle: bekerfinale Landstede Basketbal – ZZ Leiden (RTV Oost)
  • 30-03, volleybal, Groningen: Lycurgus – Dynamo (SportNoord, Podium TV)
  • 22-03, handbal, Groningen: Nederland – Duitsland (SportNoord, Podium TV)
  • 10-03, handbal, Raalte: Dalfsen – Handbal Venlo (RTV Oost)
  • 27-01, handbal, Borne: Borhave – Dalfsen (RTV Oost)
  • 20-01, basketbal, Zwolle: Landstede Basketbal – Feyenoord Rotterdam (RTV Oost)